Житель Сумщини убив товариша та закопав тіло в лісопосадці

Шосткинською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 45-річного чоловіка, який позбавив життя товариша, а потім закопав його тіло в лісопосадці.

Обвинувачений за місцем свого проживання разом з товаришем розпивали спиртні напої. Коли обоє вже були добряче напідпитку, між ними виника суперечка через протилежні політичні погляди. Щоб переконати опонента, господар будинку наніс йому не менше 12 ударів кулаками в обличчя та тулуб. Від отриманих травм 56-річний потерпілий помер на місці події. Через декілька годин обвинувачений зателефонував своєму знайомому і попрохав про допомогу.

Коли знайомий приїхав до обвинуваченого, вони разом винесли бездиханне тіло до автівки, що була підігнана до подвір’я будинку. Потім обвинувачений вивіз труп до лісопосадки поблизу с. Сахни Конотопського району, де закопав його. Наступного дня він виїхав за межі України. Лише наприкінці 2019 року його вдалось затримати. Йдеться про подію, що сталась 14 грудня 2017 року в м. Конотоп.

У суді обвинувачений вину свою визнав. За вироком суду 29 червня 2021 року його визнано винним в умисному вбивстві та засуджено до 9 років позбавлення волі (ч. 1 ст. 115 КК України).
Знайомого, який допомагав переносити труп у авто, визнано винним у приховуванні злочину та за сукупністю вироків засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком один рік, та покарання у виді 5 тис. 100 грн штрафу (ч. 1 ст. 396 КК України), повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *