Зґвалтування хлопчика у Сумах: підлітку повідомили про підозру

Юнаку, який, за версією слідства, знущався над малолітнім хлопчиком у Сумах, вручили підозру 31 жовтня. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Сумської області.

Лише один із групи людей, які вчиняли дії сексуального характеру щодо дитини, досяг віку притягнення до кримінальної відповідальності.

Стосовно інших підлітків, яким ще не виповнилось 14 років, вирішують питання про застосування до них примусових заходів виховного характеру.

Дії підозрюваного кваліфікували за частиною 4 статті 152 “Зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років” Кримінального кодексу України.

Суспільне поки не має коментарів ані батьків дитини, відносно якої чинили насилля, ані батьків підлітка, який міг таке робити.

Що відомо

  • Мешканці мікрорайону Добровільна у Сумах звернулися до поліції щодо ймовірного зґвалтування підлітками неповнолітньої дитини наприкінці липня 2020 року. Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. «хуліганство». Потім справу перекваліфікували на «зґвалтування».
  • Поліція визначила, що у знущанні з неповнолітньої дитини у Сумах брали участь 7 підлітків, віком від 12 до 14 років.
  • Освітяни зверталися до поліції щодо ситуації з групою підлітків в районі Добровільної в Сумах ще в лютому 2020 року, «але поліція не реагувала». Про це сказала заступниця начальника управління освіти Сумської міськради Тетяна Дрига 3 серпня.
  • У листопаді 2019 року поліція складала протокол з приводу конфлікту на Добровільній. Тоді провели бесіду з хлопцем, а на матір склали протокол за невиконання батьківських обов’язків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *