За зберігання 4 кг канабісу охтирчанину загрожує до 8 років позбавлення волі

Охтирською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру чоловікові, у якого вилучено понад 4 кг особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс.

За даними слідства, в м. Охтирка чоловік на власному подвір’ї вирощував рослини коноплі, ретельно доглядаючи за ними. Коли коноплі дозрівали, збирав урожай і зберігав за місцем проживання у висушеному стані.

«У вересні 2020 року правоохоронці під час обшуку на території домоволодіння підозрюваного виявили плантацію конопель, які містять в своєму складі психоактивну речовину, та висушені рослини, які згідно висновку судової експертизи є особливо-небезпечним наркотичним засобом канабіс, загальною масою 4191,478 г», – розповів прокурор Охтирської місцевої прокуратури Дмитро Заяц.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів у особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 310 (незаконний посів та незаконне вирощування конопель) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Досудове слідство проведене Охтирським відділом поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *