Відводи, зміна адвокатів, скарги на стан здоров’я: у Сумах продовжили тримання під вартою фотографу-педофілу

З 15 години 2 листопада до 7 години ранку 3 листопада в Ковпаківському районному суді м. Суми тривало судове засідання, на якому розглядалось клопотання прокуратури про продовження тримання під вартою відомого фотографа, який підозрюється у низці злочинів проти статевої свободи та недоторканості малолітніх.

Про це повідомила прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко.

“Підозрюваний заявляв відводи прокурору, судді, змінив трьох адвокатів, скаржився на стан здоров’я і т. д. До нього приїжджала швидка медична допомога, йому викликали адвокатів з Полтави, для нього залучали захисників на безоплатній основі, але все ж на ранок обвинуваченому обрали запобіжний захід – тримання під вартою без права на заставу. Тож, попри спроби підозрюваного у будь-який спосіб опинитись на свободі, за принципової позиції прокуратури та суду новий 2021 рік він зустріне за гратами”, – написала посадовиця.

Нагадаємо, 31-річного чоловіка правоохоронці затримали 2 серпня 2020 року після того, як він приїхав на Сумщину до 9-річної дівчинки, з якою познайомився в інтернеті. Чоловік пообіцяв звозити дитину в Макдональдс, однак відвіз її на орендовану квартиру, де її згвалтував.

З деталями справи ви можете ознайомитися за посиланням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *