В Охтирці горів житловий будинок. Відео

4 листопада о 18:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на вулиці Мішечкіна в Охтирці.

Загоряння виявили господарі оселі, які почули хлопки, а коли вибігли на подвір’я, побачили охоплену вогнем покрівлю. На гасіння направили черговий караул 6-ї державної пожежно-рятувальної частини та додатково залучили чергове відділення 31-го державного пожежно-рятувального посту.

По прибутті на місце виклику було встановлено, що загоряння поширилося на значну площу покрівлі. Через сильне задимлення працювати довелося у захисних апаратах. Для забезпечення безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни направлялися для дозаправки від найближчого пожежного гідранту, який знаходився в 1 км від осередку горіння.

О 18:55 вдалося локалізувати загоряння та відвернути небезпеку перекидання його безпосередньо на приміщення будинку, а о 19:52 пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося 11 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *