У Сумській облраді “слуги” з ОПЗЖ не приховують свого партнерства – Акпєров

В Сумській обласній раді “Слуги народу”, попри те, що вони постійно декларують свою проукраїнську позицію, відверто пішли на союз із проросійськими силами – “Опозиційна платформа “За життя” і “Наш край”.

Про це у своєму відеозверненні до сумчан заявив голова Сумської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Вадим Акпєров.

“Ми можемо констатувати те, що в новообраному сумському парламенті відтепер створена коаліція “Слуги народ”, “Опозиційної платформи “За життя” та “Нашого краю”. Це дуже велика проблема для Сумщини, адже ми маємо 560 км спільного кордону з країною-агресором”, – зазначив Вадим Акпєров.

Він додав, те що відбувається важко навіть назвати реваншизмом – колишній регіонал Федорченко взяв собі в заступники регіонала Стрельченка і цьому всьому підіграє “Наш край”.

«Навіть не це найбільш дивовижне та шокуюче. Я думав, що не буду вже здивований нічим після обрання головою Сумської обласної ради Федорченка. Як виявилося, я помилявся, моєму здивуванню не було меж, коли Федорченко, який постійно розказує, що він потужний підприємець, що він сплачує десятки мільйонів податків в казну, що він є мільйонер, першим своїм рішенням преміював самого себе і свого першого заступника на 100% щомісячно”, – зазначив Вадим Акпєров.

За його словами, фракція “Європейська Солідарність” покинула сесійну залу в знак протесту відразу після обрання Федорченка, адже брати участь в шабаші відверто проросійських сил новообрані депутати “ЄС” ніколи не будуть.

Олег Медуниця про змову фракцій партій «Слуга народу», «ОПЗЖ» та «Наш край» на першій сесії Сумської обласної ради 8 скликання:

Для області це означає перекос у фінансуванні на базові райони проросійських — на Північ області.

А для України — це велика втрата. Прикордонну, помаранчеву і проукраїнську ментально область відтепер контролюватимуть з Кремля.

Нагадаємо, у Сумській області партія “Слуга народу” об’єдналась з ОПЗЖ.
Раніше депутатка від “ЄС” Вікторія Сюмар повідомила про створення у Київській облраді коаліції партій “Слуга народу”, ОПЗЖ і “Батьківщина”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *