У Сумській області на російському кордоні відбувся збройний конфлікт під час затримання порушників

Федеральна служба безпеки РФ заявила, що кілька озброєних людей намагалися нібито прорватися в Росію з боку України.

Про це повідомили “Інтерфаксу” в Центрі громадських зв’язків (ЦГЗ) російської спецслужби.

За відомостями співрозмовника агентства, стрілянина сталася в ніч із 3 на 4 грудня на українсько-російському кордоні в Сумській області поблизу смт Краснопілля на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Славгород».

Внаслідок перестрілки смертельні вогнепальні поранення отримав чоловік, який рухався із України в напрямку Російської Федерації.

Співрозмовник агентства, судячи з зовнішнього вигляду загиблого, висловив переконання, що мова йде про групу контрабандистів, яка намагалася потрапити в Росію, а не про диверсійно-розвідувальну групу.

Сьогодні російські прикордонники заявили про перестрілку на кордоні з Україною. Нібито на ділянці прикордонного управління ФСБ Росії по Бєлгородській та Воронезькій областях 4 грудня прикордонним нарядом попереджено спробу порушення кордону з України в Російську Федерацію трьома озброєними невідомими. При спробі затримання порушники вчинили збройний опір. За відомостями ФСБ Росії, внаслідок перестрілки один з порушників загинув, двоє зникли на території України.

Українські прикордонники не фіксували пострілів на кордоні з Росією, де у ніч проти 4 листопада нібито відбулася стрілянина, внаслідок якої загинула людина.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає tsn.ua. Українська сторона розпочала перевірку відповідної інформації.

«Близько 11:00 надійшов офіційний лист від російської сторони, де вони зазначають про цю події, яка нібито відбулася опівночі за московським часом», — розповів Демченко.

Речник ДПСУ наголосив на «великому проміжку часу» від моменту, коли подія могла відбутися, до години, о котрій про неї проінформували українських прикордонників.

«Прикордонні наряди не фіксували жодних пострілів на спільному кордоні з Росією», — додав він. Тим часом українські прикордонники перевіряють місцевість, зокрема напрямок, на який вказує російська сторона.

Також незабаром відбудеться прикордонно-представницька зустріч, під час якої українська сторона очікує почути від прикордонників РФ пояснення щодо ситуації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *