У Сумах з’явились борди та сіті-лайти, які пояснюють функції депутатів

У Сумах з’явились борди та сіті-лайти із написами «Депутат розпоряджатиметься твоїми грошима», «Місцева влада не підвищує зарплати та пенсії», «Нуль гривень — зарплата місцевого депутата» тощо.

Зробила це Сумська платформа реформ для того, щоб пояснити містянам суть роботи та повноважень органів місцевого самоврядування та закликати до усвідомленого підходу до здійснення вибору.

«Пересічний громадянин досить мало розбирається в повноваженнях різних гілок та рівнів влади. Це досить активно використовується політтехнологами при плануванні виборчих кампаній – виборцю «згодовують» те, що він хоче почути», – каже один з ініціаторів Максим Корнієнко.

Читайте також: Місцеві вибори-2020. Кого ми обираємо та що треба знати про компетенції влади

Наприклад, напередодні виборів у 2015 році однією з публічно озвучених та підтриманих вимог місцевого бізнесу до кандидатів на посаду міського голови Сум був ремонт ділянки траси «Київ-Суми», що знаходиться не те що не в межах міста, а навіть поза територією області.

Всього розмістили п’ять різних сюжетів на 10 білбордах та 10 сітілайтах. Розміщуватимуть нові сюжети протягом місяця.

Що відомо

  • Схожу кампанію Сумська платформа реформ проводила наприкінці 2018-го року на етапі залучення містян до подання пропозицій до бюджету.
  • Створювали та розміщували рекламу на бордах в рамках проєкту “Виборець та депутат. Розвиваємо Суми разом?». Оренда рекламних площ та розробка сюжетів відбувалась в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.
  • Кожен виборець має приходити голосувати на дільницю зі своєю ручкою, а для людей з ГРВІ повинні стояти окремі кабінки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *