У Сумах водії запропонували патрульним неправомірну вигоду

На різних вулицях патрульні зупинили двох водіїв за одне й те ж порушення ПДР. Поведінка та дії самих чоловіків майже не відрізнялися.

Так, 35-річного водія автомобіля MAN за порушення ПДР патрульні зупинили на вулиці Харківській. Та замість того, щоби визнати своє правопорушення, чоловік, ймовірно, вирішив “випробувати долю”. Під час спілкування з вартовими порядку він запропонував їм неправомірну вигоду, аби вони не складали на нього адміністративний матеріал.

Схожа ситуація сталася й на вулиці Іллінській. Водій вантажного автомобіля Renault Magnum з напівпричепом порушив вимогу дорожнього знаку, за що його інспектори й зупинили. 47-річний чоловік теж чомусь вирішив, що може обмежитися усним зауваженням, запропонувавши патрульним неправомірну вигоду.

В обох випадках керманичів неодноразово попереджали про відповідальність за спробу дати хабаря, але ж чоловіки не реагували та наполягали на “вирішенні питання”. В обох випадках на місце охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *