У Сумах відбудеться забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Як мудро було сказано, люди насправді не йдуть, поки їх пам’ятають ті, хто залишився на Землі!…

Відповідно до Указу Президента України від 23.08.2019 № 621 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» День пам’яті захисників України вшановують щорічно 29 серпня.

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» вперше відбувся в Сумах у 2019 році. Тоді захід зібрав понад 100 осіб, серед яких були учасники бойових дій на Сході України, родичі, близькі та побратими загиблих воїнів.

На жаль, через карантин не в усіх містах України цьогоріч цей забіг відбудеться в один день, проте приурочений він буде до Дня пам’яті захисників України.

Мета нашого заходу — привернути увагу суспільства до такої болючої теми як пам’ять про наших загиблих героїв та підтримка їх близьких.

Запрошую всіх небайдужих сум‘ян та гостей міста прийняти участь у вшануванні наших героїв шляхом участі в забігу під назвою «Шаную воїнів, біжу за героїв України»!

Дата проведення: 29 серпня 2020 року.

Початок забігу: 10 год 00 хв.

Місце проведення: м. Суми, вул. Гагаріна, 15 (Центральний міський парк їм. І. М. Кожедуба, внизу сходинок біля стадіону «Ювілейний»).

Реєстрація на забіг за посиланням

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *