У Сумах суд покарав водія, який керував авто під кайфом

20 жовтня Зарічний районний суд м.Суми  наклав штраф в розмірі 10 200 грн. та позбавив права керування транспортними засобами на один рік чоловіка, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння (ч.1 ст. 130 КУпАП України).

Відповідно до протоколу, 04 жовтня 2020 в м. Суми чоловік керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння, а саме: поведінка, що не відповідає обстановці, блідість шкіри обличчя, сповільненість рухів Від проходження огляду у закладі охорони здоров’я відмовився у присутності двох свідків.

Правопорушник про час розгляду адміністративного матеріалу повідомлений належним чином, але в зазначений час не з’явився та не повідомив про причини неявки.

Провина чоловіка підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та матеріалами справи, що досліджені в суді.

Крім штрафу в розмірі 10 200 грн. правопорушникові доведеться сплатити і судовий збір у розмірі 420 грн. 40 коп. Постанова не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *