У Сумах підприємці перекрили одну з центральних вулиць — протестують проти карантинних обмежень

Представники малого та середнього бізнесу зранку 9-го листопада вийшли на акцію протесту проти карантинних обмежень у Сумах. Приблизно через годину вони перекрили вулицю Героїв Сумщини в районі перехрестя з Харківською.

Люди ходять через пішохідний перехід.

Підприємці зібралися біля фонтану Садко в центрі Сум. Вони мають плакати і прапорці з написами «Save ФОП», «Вимагаємо зберегти бізнес», «Економіка там, де бізнес», «Хочем працювати, а не жебракувати».

На акцію прийшли, за інформацією поліції, більше 700 людей.

«Проти карантину вихідного дня. Рахували збитки. Якщо ми закриємось хоч на одну суботу-неділю, ми закриємось назавжди. Всіх позвільняємо. Оренду платити нічим, допомоги нема ніякої», — розповів учасник акції Олександр.

«У нас збитки ідуть з 17-го березня. Ми вимушені брати кредит, щоб спасать тих людей, які залишилися. У моєму 30-літньому досвіджу бізнесу ще такого не було. У нас сьогодні — відчай», — говорить один з учасників акції, ресторатор Леонід.

На акцію вийшли і підприємці, які протестують проти карантинних обмежень, і ті представники бізнесу, яківиступають проти запровадження касових апаратів. «Ми не зможемо працювати з 1 січня, так як ми працювали, на наших маленьких точках на ринку,» — розповіла Лариса Гончарова.

На час акції, говорять представники бізнесу, вони позакривали свої заклади. Планують продовжувати протести протягом дня.

Що відомо

  • З 9 листопада до «червоної» зони потрапили Ромни, також в ній залишилися Суми й Сумський район. Решту районів та міст області віднесли до «помаранчевої» зони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *