У Сумах перевірили забруднення повітря

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у вересні.

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на трьох стаціонарних постах.

Упродовж вересня було відібрано 1175 проб атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації по місту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по по пилу 2,5 раза, діоксиду азоту – в 1,8 раза, формальдегіду – в 1,1 раза. Інші інгредієнти, що визначались, були нижче санітарних норм.

У вересні на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК в 3,4 раза, діоксиду азоту – в 2,2 раза. Середньомісячна концентрація перевищувала ГДК по пилу в 2,1 раза, діоксиду азоту – в 1,6 раза на ПСЗ № 4 (вул. Харківська), по пилу – в 1,9 раза, по діоксиду азоту – в 1,5 раза на ПСЗ № 3 (вул. Сумсько-Київських дивізій).

У звітному місяці зафіксовано перевищення максимально разової концентрації по пилу: 12 випадків на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) та три випадки на ПСЗ № 4 (вул. Харківська).

У порівнянні з попереднім місяцем рівень забруднення атмосферного повітря міста пилом, діоксидом азоту збільшився, формальдегідом зменшився, а діоксидом азоту, оксидом азоту, оксидом вуглецю, аміаком залишився на майже попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у вересні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон протягом вересня становив по місту 12–14 мкР/год і не перевищував допустимих значень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *