У Сумах онлайн-журнал «Цукр» не пустили висвітлювати візит Зеленського через «відсутність реєстрації»

Засновник онлайн-журналу «Цукр» Дмитро Тіщенко повідомив «Детектору медіа», що видання не акредитували висвітлювати візит президента Володимира Зеленського, який 8 вересня приїхав до Сумської області з робочим візитом.

Причиною відмови в акредитації Сумська державна адміністрація вказала «відсутність свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ», яка необов’язкова для інтернет-видань.

Проблеми з акредитацією виникли й в редакторки Sumy.Today Олени Адаменко.

Директор Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Сергій Над’ярний пояснив «Детектору медіа» це рішення тим, що на подію акредитували «лише представників ЗМІ». На уточнення, що інтернет-видання не підлягають обов’язковій реєстрації, він сказав: «Я вам відповів на питання. Ми реєстрували засоби масової інформації. «Засоби масової інформації» є законодавче визначення…».

Натомість пан Тіщенко сказав, що це рішення не Сумської ОДА, а Офісу президента.

Про акредитацію він дізнався в групі «Сумські журналісти», яка публікує анонси подій. «Опублікувала його Ольга Гордусжурналістка каналу ATV. Яке відношення має до команди Зеленського – незрозуміло. Зателефонував їй – вона попросила мене набрати в ОДА, мовляв вони займаються акредитацією. Чому там вказаний її номер – невідомо», – розповів засновник онлайн-журналу «Цукр».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *