У Сумах обікрали працівницю дитсадка

Перебуваючи на своїх робочих місцях, ніхто навіть подумати не може про те, що стане жертвою злодіїв. Схема, за якою діють крадії, дуже проста.

Зловмисник заходить в офіс фірми, організації, поліклініки чи іншої установи і як правило, вдає із себе відвідувача, який когось шукає або чекає. А, вибравши зручний момент, коли з кабінету чи іншого приміщення виходять працівники, скоює крадіжку грошей та інших цінностей. Варто відзначити, що крадієві майже завжди вдається зникнути з місця злочину до того, як потерпілі щось запідозрять.

В Сумах поліцейські викрили 36-річного чоловіка, який у пошуках легкої наживи, зайшов до приміщення дитячого садка. Йдучи по коридору він помітив, що двері одного з кабінетів відкриті, а всередині нікого немає. Тож, зайшовши в кабінет, злодій схопив мобільний телефон працівниці, який лежав на столі, та поклав собі до кишені. А за мить, не помічений ніким, вже покинув територію дитсадка.

На сьогодні слідчі поліції вже довели причетність затриманого більше ніж до 20 саме таких крадіжок на території області.

Наразі суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, і нині він перебуває у слідчому ізоляторі.

Зловмисникові, згідно зі статтею 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, може загрожувати покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *