У Сумах небайдужі люди врятували лебедя

Світ — не без добрих людей. У цьому кожен раз переконуєшся, дізнаючись про неймовірні історії порятунку від Сумського товариству захисту тварин. Цього разу небайдужі громадяни врятували лебедя, якого дуже ображали інші птахи.

«Надійшло дивне звернення — лебедя забивають його ж родичі.

Якщо чесно, не могли зрозуміти, як правильно діяти в цій ситуації. З лебедями досвіду мало, причини такої поведінки ми не знали. Подзвонили, проконсультувалися з фахівцем в цьому питанні. Виявилося, дійсно, випадок не рідкість, і лебедю дійсно загрожувала смертельна небезпека — він був уже дуже слабкий, через постійну боротьбу брудний, в болотній трясовині … в загалі, як з казки про гидке каченя, тільки це була його сумна реальність.

Добре, що є люди з добрим серцем! Лебедя забрали місцеві, викупали, нагодували. Ми були постійно на зв’язку, намагалися допомогти порадою і морально.

Паралельно шукали, куди подіти птицю, адже потрібні знаючі люди, спеціальні умови.

Допомога прийшла від Григорія Івановича з Станції юннатів!

Він погодився взяти лебедя на реабілітацію. Тому швидко скооперувалися з Владиславом Віталійовичем Луговим, доставили лебедя в місце призначення! Спасибі велике всім, хто брав участь у порятунку птиці! Тепер у нього є всі шанси на щасливе життя »- йдется у повідомленні Сумського товариства захисту тварин у Фейсбуці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *