У Сумах із гучномовців повідомлятимуть про обов’язкове носіння масок

Під час апаратної наради мер Сум Олександр Лисенко доручив управлінню охорони здоров’я опрацювати питання придбання приладів високочастотної оксигенерації. Він також звернув увагу на необхідність прискорення робіт із обладнання ліжок киснепроводами у КНП клінічна лікарня № 4.

Окрім того, начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіславу Кононенку міський голова доручив налагодити роботу гучномовців та активувати роботу мобільних груп, які слідкують за дотриманням протиепідемічних заходів.

«Суми вже на межі «червоної» зони, і якщо зараз громада не дисциплінується в питанні дотримання протиепідемічних заходів, то нас очікує жорсткий локдаун. Щодня у нас на десять ліжок зменшується кількість місць у лікарнях, які визначені опорними по коронавірусу. Повертаємося до тієї роботи, яку ми проводили минулого року. Вважаю, що необхідно нагадати мешканцям про самодисципліну і обов’язкове носіння масок. Давайте за допомогою гучномовців повідомляти сумчан, що ситуація складна і необхідно дотримуватись маскового режиму і соціальної дистанції», – сказав Олександр Лисенко.

Нагадаємо, Сумська область вже потрапила до “червоної” зони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *