У Шостці поліцейські розшукують 12-річного хлопця

Вчора вдень 12-річний Олександр Юрін пішов з дому і назад не повернувся, його місцеперебування залишається невідомим. Поліцейські вживають заходів щодо розшуку безвісті зниклої дитини і розраховують на допомогу громадян. 

На вигляд безвісті зниклому хлопцю 11-12 років, зростом близько 152 см, худорлявої статури. Має світле волосся та блакитні очі.

Був вдягнений у коричневу болоньєву куртку, чорні брюки. На голові мав сіру шапку з відворотом. Взутий у чорні кросівки з білою підошвою.

Поліція встановлює місцезнаходження зниклої дитини, і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, вказаний хлопчик знаходиться десь поблизу вас, і потребує допомоги. Якщо комусь з громадян відоме його місцеперебування, чи неповнолітнього бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку хлопчини — повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м.Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефоном (050) 327-91-48, чи на цілодобову лінію служби «102».

ДОПОВНЕНО:

Майже добу велися пошуки 12-річного Олександра Юріна з Шостки, який вчора вдень пішов з дому і назад не повернувся. Знайшли підлітка завдяки небайдужим громадянам, які впізнали його у вагоні електоропотягу та сповістили поліцію.

Отримавши повідомлення про зникнення неповнолітнього, особовий склад Шосткинського відділу поліції був піднятий «по тривозі». Правоохоронці негайно приступили до пошуків підлітка: обходили двори, опитували товаришів та знайомих хлопця, розіслали орієнтування у всі відділи і відділення поліції області, розмістили відповідне повідомлення з детальним описом його зовнішності у соцмережах та ЗМІ.

Пошуки тривали понад 19 годин і не припинялися ані на хвилину. За цей час поліцейські перевірили безліч інформації про його можливе місцезнаходження, опитали десятки ймовірних свідків.

Лише ввечері стало відомо, що хлопця помітили у Конотопі. Тетяна Киричок, роз’їзна касирка Південно-західної залізниці, помітила розшукуваного підлітка у вагоні електропотягу сполученням «Конотоп – Зернове». Вона негайно сповістила поліцію. На щастя, з неповнолітнім все добре. Хлопець розповів правоохоронцям, що ночував у електропотязі, а втік з дому, бо наробив шкоди і боявся покарання.

Наразі поліцейські проводять з втікачем та його бабусею, яка його виховує, профілактичну бесіду, пояснюючи, якими наслідками могла закінчитися така подорож.

Шановні батьки! Приділяйте більше уваги своїм дітям, налагоджуйте дружні, довірливі стосунки. Якщо ваша дитина зникла, одразу звертайтеся до поліції за номером 102.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *