У Конотопі вкрали колеса з інвалідного візочка

Минулого тижня у Олександра Абдулова вкрали колеса з інвалідного візочка, який родина залишає на 1-му поверсі багатоквартирного будинку.

Небайдужі конотопці об’єдналися, аби зарадити біді хлопця. Спочатку вони шукали можливість купити нові колеса на візок, однак це не вдалося. Тоді було прийняте рішення придбати для Олександра інший візок, передає Голос Конотопа.

Днями Олександр вже отримав свій транспорт і разом з тим – можливість бувати на свіжому повітрі. Тепер небайдужі мешканці Конотопа працюють над облаштуванням місця для зберігання, щоб подібне не повторилося.

«Щойно отримали на Новій пошті механічну коляску для Олександра. Навіть на неякісній світлині видно радість на обличчі хлопця.
Як я і писав раніше – загальна вартість всього 3010 грн (1800 коляска + 1210 доставка).

Коляска абсолютно нова, не бувша у вжитку, модель – ДККС-7. Дякуємо Олег Скрынник за знайдене оголошення на ОЛХ. Нова така коляска з заводу коштує близько 12 000 грн.

До речі, працівники заводу-виробника “Друкмаш” (м. Кропивницький) “відморозились” і не надали відповіді ні по запчастинам, ні по колясці. Бог їм суддя.


Завтра з ранку працюємо над “гаражем”, а потім, після детальних консультацій мами з фахівцями будемо працювати над втіленням мрії Сашка (та й мами, в якої вже недостатньо фізичних сил пхати на пандуси механічний візок)- життєво необхідним електроскутером.
Сашко та Ірина Іванівна безмежно вдячні всім, хто відгукнувся, за допомогу.


Допоможемо Сашку та родині разом!» – написав на своїй сторінці у Фейсбук Олександр Петрич.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *