У Конотопі поліція вилучила купу наркотиків в умовно засудженого чоловіка. ФОТО

Марихуана, прекурсори, ваги та скляні колби із залишками білого порошку – це далеко не повний перелік заборонених предметів та речовин, які виявили конотопські дільничні під час санкціонованого обшуку в помешканні 25-річного мешканця районного центру.

Походження всього виявленого чоловік не пояснює, тож це доведеться встановлювати поліцейським у рамках досудового розслідування.

Інформацію про те, що один з мешканців його поліцейської дільниці вдома зберігає заборонені речовини, дільничний отримав у ході виконання своїх службових обов’язків. Аби її перевірити, він деякий час спостерігав за можливим правопорушником, вивчав спосіб його життя, коло спілкування. Коли ж правоохоронці упевнились у правдивості своїх підозр  — отримали судовий дозвіл на проведення обшуку. І недаремно.

У помешканні правопорушника було виявлено три банки та п’ять поліетиленових пакетів з речовиною рослинного походження, зовні схожою на марихуану,  більше десяти пакетів з білою порошкоподібною речовиною, ваги, колби, пробірки, пластикові пляшки з нашаруванням порошкоподібної речовини білого кольору, зошити з хімічними формулами та розрахунками.

«Все виявлене під час обшуку вилучено та направлено на експертне дослідження. По даному факту відкрите кримінальне провадження — розповідає начальник конотопської поліції  Сергій Забозлаєв. — З’ясувалося також, що наразі чоловік відбуває умовний термін покарання за скоєння аналогічного кримінального правопорушення». Слідчі дії тривають.

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *