У Глухові судили водія-наркомана

31 липня 2020 року о 18:20 у м. Глухів по вул. Веригинська чоловік керував мопедом Хонда Діо, без номерного знаку, з ознаками наркотичного сп`яніння, а саме: звужені зіниці, які не реагують на світло, сповільнена мова.

Від проходження огляду для визначення стану наркотичного сп`яніння як на місці зупинки транспортного засобу, так і в Глухівській ЦРЛ, відмовився в присутності двох свідків. Зазначеними діями порушив п. 2.5 ПДР. За даним фактом відносно нього складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 130 КУпАП.

У судовому засіданні чоловік вину не визнав та пояснив, що на мопеді він не їхав, до нього підійшли поліцейські і свавільно запропонували проїхати до лікарні; про наслідки відмови від проходження огляду на стан наркотичного сп`яніння йому відомо, у лікарню не поїхав, бо не захотів. Поліцейський відносився до нього упереджено, інших водіїв на мопедах не зупиняв.

Відеозаписом з камери поліцейського, письмовими поясненнями свідків доведено вину. Судом постановлено накласти на глухівчанина адміністративне стягнення у вигляді штрафу 20 400 (двадцять тисяч чотириста) грн 00 коп. із позбавленням права керування транспортними засобами строком на три роки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *