Тут гроші дають – так візьміть. Як Єпіфанов пояснив сумським депутатам свою участь у сміттєпереробному заводі

Почесний громадянин міста Анатолій Єпіфанов сьогодні,15 вересня, виступив на позачерговій сесії Сумської міської ради, яку мер скликав за його проханням.

«Питання сміттєпереробного заводу. По-перше, розуміємо, що таке сміття, що таке прісна вода. 123 місто ми сьогодні маємо у світі по прісній воді. Ми вже зрівнялися з отими східними народами. Лебединське озеро (я заїхав минулого тижня)  —  була краса, а не озеро – висохло. Річка моя Сула майже пересохла —  все це втручання людей  екологію. На берегах річок сміття лежать гори.

На Володимира Семеновича (Стельмаха- ред..) вийшла одна українсько-американська фірма з пропозицією побудувати завод. Знаючи, що він земляк, знаючи, що ми займалися з ним, Ізраїлем і арабами (зірвалося там), вони сказали: «Ми, враховуючи, що ви там, що ви нам допоможете дещо вирішити по Європі – як узяти кредит з низьким процентом (без кредиту зараз нічого не робиться, а Володимир Семенович у цьому  майстер), подзвонили йому». Я долучив шийся товариш, тому що моє виробництво, а його гроші. Об’єкт дуже цікавий. Вони сказали, з державою ми дружити не будемо. Тобто до фірм комунальних, чи державних ми відношення мати не будемо. Є недовіра до державних структур. Тому зроблена оця структура, там я з Володимиром Семеновичем, і вони бачать, читають: ця організація бере землю, 5,5 га, ви виділяєте її цій організації під будівництво сміттєпереробного забору. Функціональна точна назва і змінити її ніхто не може: не будинок побудувати на ній, ні магазин, ні теплицю. Оренда платиться, після цього показуємо їм. Ми вже визвали, і летять сюди інвестори, три людини. Я чого попросив мера про позачергову сесію, щоб ми не підставилися і не підвели. І тому передається ця земля, вони приїжджають сюди і створюється третя фірма, реєструється у Сумах, вона буде проектувати і будувати. Наші будівельники – їхні технології. Об’єкт коштує 25-30 млн. євро.  А тепер порахуйте процент податків, які залишаться тут на території. Тоді вистачить грошей, що побудувати і дороги, і все. Щоб думок тут не було, що хтось щось хоче. Я турбуюся про своє місто, і ні в якому разі тут немає ніякої політики. Тут гроші дають – так візьміть. Уже пробиті ці гроші, відпрацьовано з банками, якщо ми не вирішимо сьогодні, то вони розвернуться і поїдуть на Одесу-маму з тими грошима, що ми порішали. Тому я прошу підтримати. Мені соромно буде за вас, якщо не підтримаєте. Ми розвернемося і поїдемо у Конотоп. За 5 хвилин вирішимо. Але я хочу в Сумах. Коли завод буде працювати, люди будуть в посадках сміття не розкидати, а збирати, за гроші. І буде порядок. Гроші є. Втратимо – стид і позор!»

Землю підприємству Єпіфанова і Стельмаха виділили.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *