Сумські осередки партій «Європейська Солідарність», «Демократична сокира», «За Україну» і «Народний рух» об’єдналися перед місцевими виборами. ВІДЕО

Сумські осередки політичних партій «Європейська Солідарність», «Демократична сокира», «Народний рух» і «За Україну» підписали меморандум про об’єднання перед місцевими виборами.

Текст меморандуму зачитав голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров.

«Сумські осередки політичних партій «Європейська Солідарність», «За Україну», «Демократична сокира», «Народний рух» оголошують про об’єднання своїх зусиль з метою формування єдиної команди для участі у виборах 2020 року.

Сьогодні спостерігається тенденція монополізації влади, яка несе загрозу демократії. Популістичні, проросійські та олігархічні партії вступають у змову між собою, аби отримати більшість мандатів та зосередити в одних руках владу на місцях. Тому сьогодні не може бути й мови про внутрішню конкуренцію між політичними силами, які сповідують державницькі ідеї та зорієнтовані на Європу. Єдиним конкурентом сьогодні є промосковські та олігархічні партії, які тягнуть країну до союзу з країною-агресором.

Ми об’єднуємо свої зусилля задля перемоги демократії та заради європейських Сум», — зазначив Акпєров.

Народний депутат від «Європейської Солідарності»Ростислав Павленко закликав усі патріотичні сили до об’єднання заради захисту України.

«Ми закликаємо всі демократичні сили у всіх областях України брати приклад з Сумщини. Лише об’єднання проєвропейських демократичних сил захистить Україну і від реваншу проросійських сил, і від невігластва й некомпетентності, які демонструє нинішня влада», — сказав політик.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *