Суд залишив без розгляду позов Конотопського міського голови щодо перерахунку голосів на виборах

Позовну заяву кандидата на посаду Конотопського міського голови Артема Семеніхіна на бездіяльність міської територіальної виборчої комісії та її голови Оксани Єзерської суд залишив без розгляду.

Про це розповіла Суспільному суддя-спікер Сумського окружного адміністративного суду Наталія Савицька. Підставою є прострочення термінів подання позову. Суд отримав матеріали двома днями пізніше, ніж це мало б бути.

“Позивач оскаржував бездіяльність Конотопської міської ТВК, яка полягала у незаконній відмові у прийнятті до розгляду скарг та актів про порушення Виборчого кодексу України, що мала місце 28 жовтня 2020 року”, — говорить вона.

За її словами, позовну заяву Артема Семеніхіна, з доданими матеріалами, кур’єр доставив 4 листопада.

“Тобто з пропуском встановленого законодавством — ст. 273 кодексу “Про адміністративне судочинство” — про 5-тиденний термін строку. У зв’язку з цим суд дійшов висновку про те, що позовна заява була подана поза межами строку, визначеного законодавством, і залишив вказану позовну заяву без розгляду”, — додала вона.

Артем Семініхін, сказала Наталія Савицька, може подати апеляцію на винесену ухвалу їхнього суду. Він має це зробити до 6 листопада включно.

Суспільне наразі дізнається, чи буде оскаржувати ухвалу Артем Семеніхін і, коли Конотопська міська ТВК збирається оголосити результати виборів у Конотопі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *