Студент сумського ВУЗу знайдений мертвим в морі

12 вересня о 14:20  до Служби порятунку «101»  від чергового поліції надійшло повідомлення про те, що за адресою: м. Чорноморськ, Причал №118 на відстані близько 1 км від берега виявлений потопельник.

Співробітниками ДСНС на моторному човні «Корсар» за допомогою багра та рятувальної мотузки було вилучено тіло чоловічої статті з води та передано працівникам поліції.

Причини та обставини трагічного випадку будуть встановлюватися правоохоронними органами.


Обарі-Марк Калеб приїхав в Україну з Порт-Харкорт (Нігерія) на навчання в Сумському Державному університеті.

Хлопець зник під час прогулянки на яхті в Одеській області, на яку вирушив у компанії 8 осіб (разом з капітаном яхти).

Зниклий іноземець на яхту був запрошений жінкою, яка, за даними громадських діячів, є власницею (або співробітницею) одного з відомих місцевих клубів.

На пляжі біля яхт-клубу на чоловіка чекав друг, який прибув з ним до Одеси. Пасажири віддали йому речі зниклого й телефон. Розповідати, що сталось, відмовились, зазначив Сопельник.

Пізніше у дописі на своїй сторінці на Facebook Віра Топалова, яка запросила Калеба на яхту, розповіла, що 20 серпня близько 16:15, коли яхта встала на якір у відкритому морі, Калеб пішов купатися разом з іншими відпочиваючими. Через декілька хвилин, за словами жінки, вона почула, як Калеба почали шукати.

За фактом його зникнення було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *