Скільки харківський прокурор заробив на посаді голови Сумської ОДА

Ексголова Сумської ОДА, колишній військовий прокурор Роман Грищенко подав до НАЗК декларацію перед звільненням з посади.

Із нерухомості експосадовець декларує службову квартиру у Харкові площею 82 квадрати, отриману минулоріч від Міністерства оборони. Чому службовим житлом Міноборони досі користується людина, яка не є військовим, залишається незрозумілим. Крім того, Роман Грищенко ще з 2010 року володіє 10 сотками землі в Миколаєві, а в травні цього року отримав право користування житловим будинком у Сумах площею 243 квадрати.

З автомобілів експосадовець задекларував лише Toyota Land Cruiser Prado 2008 року випуску вартістю 410 тис. грн., який належить його батькові Сергію Грищенку.

За минулий рік Роман Грищенко заробив більше 184 тисяч зарплати у військовій прокуратурі, майже 434 тисячі як голова Сумської ОДА та 2428 грн за викладання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Члени сім’ї за цей період доходів не отримували, принаймні згідно із декларацію ексголови ОДА.

Свої заощадження Роман Грищенко зберігає у готівці. Усього колишній чиновник задекларував 970 тисяч гривень та 55 тисяч доларів готівкою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *