Реклама у соцмережі: скільки витратили політики у вересні на Сумщині

Найбільшу кількість політичних дописів на Сумщині в соцмережі рекламували сторінки двох партій. Такі результати аналізу за вересень 2020 року оприлюднила громадянська мережа “ОПОРА”.

Згідно з даними бібліотеки політичної реклами Facebook, це “За майбутнє” та “Наш Край”.

Протягом вересня сторінка “Опозиційна платформа за життя. Сумщина” просувала загалом 9 дописів. Допис про те, що Юрій Чмирь веде “команду “Опозиційної платформи — За життя” на вибори до місцевих рад” рекламували тричі. На це витратили близько $400.

Ще два дописи про “команду Юрія Чмиря” рекламували двічі. Витратили близько $600.

Два дописи висвітлюють діяльність депутата Сумської обласної ради Олександра Стрельченка. Також рекламували автопробіг на честь Дня визволення міста Суми від німецько-фашистських загарбників. Пост про те, що газ з осені подорожчає на 45%, рекламували двічі. На кожен допис витратили до 100 американських доларів.

Що відомо

  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади. У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою.
  • Кожен виборець має приходити голосувати на дільницю зі своєю ручкою, а для людей з ГРВІ повинні стояти окремі кабінки. Так має відбуватися голосування на дільницях 25 жовтня.
  • Місцеві вибори-2020. Кого ми обираємо та що треба знати про компетенції влади

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *