Правова підтримка ветеранів АТО: На Сумщині Мінветеранів та Центр безоплатної вторинної правової допомоги уклали меморандум

Нещодавно Сумський відділ Мінветеранів та Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) за сприяння заступника міністра інфраструктури України Дмитра Живицького підписали меморандум про співпрацю.

Як зазначив начальник Сумського відділу Мінветеранів Микола Бордюгов, забезпечення правового захисту ветеранів – один з основних пріоритетів роботи профільного міністерства.

“Ветерани війни – серед тих категорій громадян, які найчастіше звертаються за безоплатною вторинною правовою допомогою. Тому співпраця в цьому напрямку з центрами з надання правової допомоги дуже важлива, а підписання меморандуму – це ще один крок до покращення системи надання юридичних послуг ветеранам”, – сказав Микола Бордюгов.

«Ветерани війни потребують правового захисту та юридичних консультацій з різних питань. Наша співпраця з профільним міністерством і підписання меморандуму відкриває більше можливостей для системного правопросвітництва серед даної категорії осіб, підвищення рівня правової освіти, розширеної роботи дистанційних пунктів доступу до БПД», – вважає очільниця Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко.

Заступник міністра інфраструктури України Дмитро Живицький зазначив, що його команда в Сумах не втрачає зв’язок з громадськими об’єднаннями АТОвців. Надання ветеранам безоплатної правової домоги – це те, що дійсно потрібно нашим захисникам і їхнім родинам.

“На жаль, учасники бойових дій на Донбасі нерідко стикаються з порушенням їхніх трудових прав, або забепечення пільг, іншими правовими проблемами. Вони потребують юридичної підтримки з питань соціального захисту, реабілітації, і тут правова допомога дуже необхідна. Я вдячний Сумському підрозділу Мінветеранів та Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за те, що вони відгукнулися на таку ініціативу і підписали меморандум про співпрацю”, – говорить Дмитро Живицький.

Про важливість правової допомоги учасникам АТО/ООС свідчить свіжий приклад. Буквально на минулому тижні Сумський місцевий центр з надання БВПД допоміг незаконно звільненому учаснику бойових дій поновитися на роботі та отримати понад 130 тисяч грн заробітної плати за майже чотири роки. Це стало можливим у результаті професійної роботи юриста центру та чітко представленої позиції в судовому процесі.

У Сумській області отримати вторинну правову допомогу ветерани війни можуть у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
м. Суми, вул. Першотравнева, 29 (3-й поверх)

тел.: 050-412-47-25, 067-313-66-90, тел./факс:(0542) 60-36-47,

сайт: https://www.legalaid.gov.ua

email: rc.sumy@legalaid.sm.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *