Підприємство на Сумщині, що планувало постачати продукти для військових, підробляло документи

До Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернулася ГО «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ» з приводу надання інформації щодо діяльності ТОВ «СПЕЦПРОДІНТЕКС» за адресою: Сумська область, м. Ромни, вул. Берегова, 255 (юридична адреса: 03061, м. Київ, вул. Миколи Шепелєва, буд. 6), яке планувало постачати харчові продукти до однієї з військових частини Національної гвардії України.

Під час вивчення наявних матеріалів та дослідження документів, спеціалістами відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було виявлено, що ТОВ «СПЕЦПРОДІНТЕКС» брав участь в тендері щодо закупівлі ікри з кабачків, оголошеному 25.08.2020 р., замовником якого є одна з військових частин Національної гвардії України.

З метою підтвердження можливості постачання харчових продуктів зазначеним суб’єктом господарювання був поданий пакет документів тендерному комітету, які стосувались потужності за адресою м. Ромни, вул. Берегова, 255. Серед зазначених документів був виявлений акт Роменського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, який нібито був складений за результатами аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР. Однак, цей акт не відповідає дійсності, так як службовцями управління протягом 2019-2020 років дана перевірка не проводилась, а вказаного в акті інспектора Гончаренко Г.О. в штаті Роменського міськрайонного управління не має і не було.

При виїзді спеціалістами Головного управління за адресою м. Ромни, вул. Берегова, 255, встановлено відсутність діючого виробництва з відповідно вказаною назвою ТОВ «СПЕЦПРОДІНТЕКС».

По факту виявленого підроблення документів та їх використання з метою заволодіння бюджетними коштами, Головним управлінням було направлені повідомлення про скоєння злочину передбаченого ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України до Головного управління Національної поліції в Сумській області та до Військової прокуратури Сумського гарнізону.

Також було направлено лист з повідомленням про підроблення документів посадовими особами ТОВ «СПЕЦПРОДІНТЕКС» до Тендерного комітету Військової частини Національної гвардії України з метою попередження участі даного суб’єкта господарювання при проведенні подальших державних закупівель харчових продуктів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *