Перед судом постане полковник поліції з Сумщини, який напав з пістолетом на працівника заповідника

Слідчі Територіального управління ДБР Мелітополя за сприяння внутрішньої безпеки Нацполіції завершили досудове розслідування стосовно начальника одного з управлінь Нацполіції в Сумській області, який напав на єгеря та ледь не вбив його. Обвинувальний акт направлено до суду.

У серпні 2018 року полковник поліції незаконно в’їхав на територію Чорноморського біосферного заповідника НАН України «Морський». Єгер заповідника виявив правопорушення та вилучив автомобіль правоохоронця.

Увечері того ж дня поліцейський проникнув до службового приміщення заповідника та вирішив з’ясувати стосунки з єгерем. Він ударив його руків’ям пістолета по голові, бив кулаком по обличчю.

Потім поліцейський вистрілив у потерпілого, але не влучив. Єгерю вдалося припинити напад та затримати нападника.

Полковник поліції обвинувачується у посяганні на життя працівника правоохоронного органу (ст. 348 КК України) та у незаконному проникненні до житла чи іншого володіння, вчиненому службовою особою із застосуванням насильства (ч. 2 ст. 162 КК України).

Як ми повідомляли раніше, ймовірно мова йде про начальника управління логістики та матеріально технічного забезпечення ГУ Національної поліції в Сумській області полковника Журавля Володимира Вікторовича.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років або довічне позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Херсонська обласна прокуратура, оперативний супровід – Нацполіція.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *