На Сумщині за хабар засуджено посадовця міськрайонного управління Держпродспоживслужби

За публічного обвинувачення Охтирської місцевої прокуратури вироком Охтирського міськрайонного суду 5 жовтня 2020 року заступника начальника міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області визнано винним у одержанні неправомірної вигоди, а також шахрайстві (ч. 3 ст. 368 та ч. 1 ст. 190 КК України).

Посадовця засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на два роки та з конфіскацією майна.

Встановлено, що обвинувачений обіцяв за 100 доларів США вирішити питання щодо непритягнення приватного підприємця до адміністративної відповідальності за скаргою заявника, хоча це суперечило його посадовим обов’язкам. Окрім того, за подальше сприяння підприємницькій діяльності бізнесмен повинен був сплатити іще 200 доларів США. Задокументовано, що у вересні 2018 року у власному кабінеті посадовець отримав від підприємця обумовлену суму.

Протиправну діяльність заступника начальника міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області викрито за матеріалами Управління стратегічних розслідувань Охтирським відділом поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *