На Сумщині виявили 60 фактів втручань в роботу лічильників газу. Відео

З початку року фахівці АТ «Сумгаз» організували періодичну повірку більше 16 тисяч лічильників газу.

Ця послуга є безкоштовною для населення і включає демонтаж, транспортування, монтаж, технічне обслуговування та пов’язаний з такою повіркою ремонт. Із загального числа повірених лічильників — 5,8 тисяч були визнані непридатними до подальшої експлуатації та замінені на нові або відправлені на ремонт коштом газорозподільної компанії.

Повірка лічильників здійснюється державним підприємством ДП «Сумистандартметрологія» і має проходити раз на 8 років. На період зняття лічильника газу для проведення періодичної повірки АТ «Сумгаз» встановлює лічильники газу з обмінного фонду.

«Як клієнт, так і газорозподільне підприємство зацікавлені в повірці, оскільки вона проходить для визначення похибок обліку газу, — відзначає головний метролог АТ «Сумигаз» Олександр Губський. — На жаль, також ми фіксуємо випадки протизаконного втручання в роботу приладів і з початку року виявили 60 таких фактів.

Наголошуємо, що споживач-порушник буде змушений оплатити вартість послуг щодо повірки, новий лічильник та відшкодувати завдані збитки, тож витратить в рази більше коштів».

АТ «Сумигаз» нагадує клієнтам, що побутовий споживач зобов’язаний забезпечити представникам газорозподільчої компанії доступ до лічильника газу після пред’явлення ними відповідних службових посвідчень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *