На Сумщині у депутати йдуть цілими родинами

На осінні місцеві вибори, які відбудуться вже трохи більше ніж за два тижні, кандидати від «Європейської Солідарності» подалися цілими сім’ями.

Так, начальник управління майном облради Дмитро Нагорний, який йде під третім номером у партійному списку до обласної ради, «прихватив» із собою й дружину – Марину Нагорну. Колишня чиновниця, а нині керівниця секретаріату Сумської територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність”, хоче потрапити у крісло депутата Сумської міськради, пише azimuth.sumy.ua.

Відомо, що Марина Нагорна працювала заступником голови Сумської районної державної адміністрації, а також обіймала посаду головного спеціаліста відділу взаємодії з органами державної влади та органами місцевого самоврядування Сумської ОДА.

На виборах 2015 року балотувалася у депутати Сумської райради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, однак тоді «пролетіла». Щоб цього разу ге допустити повторення історії, Нагорну поставили на прохідне третє місце.

Декларацію про доходи за минулі три роки вона не оприлюднювала. В останній, яка була подана в 2017 році після звільнення з ОДА, нічого крім заробітної плати не вказала: ані житла, ані землі, ані машини.

Натомість у деклараці її чоловіка за 2019 рік – кандидата в депутати облради Дмитра Нагорного – зазначається, що дружина отримала 230251 грн. зарплати в територіальній організації «ЄС», ще 144611 грн. – від відчуження нерухомого майна. Також чиновник вказав факт отримання Нагорною спадщини, але її вартість засекретили. Але це ще не все: його дружина отримала подарунок у грошовій формі – 250000 грн. Готівкою зберігає 115 тис. грн. та 6500 доларів.

Двома офіційно задекларованими дороговартісними японськими кросоверами – MAZDA СХ-9 та TOYOTA LAND CRUISER 200 – родина користується за довіреністю.

Нагадаємо, що колишня чиновниця стала фігуранткою справи, яка викликала широкий резонанс у суспільстві. Так, нещодавно сплили вражаючі подробиці з життя наближених до штабу БПП в Сумській області осіб. Зокрема, стало відомо, що Марина Нагорна користувалась талонами на пальне, які купували для Сумської райради, а потім цим же й вихвалялася. Додамо, що Сумську районну раду очолює колега Нагорних по партії Європейська Солідарність Вадим Акпєров. Тож можна припустити, що саме за його сприяння Марина Нагорна і отримувала безкоштовні талони на пальне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *