На Сумщині «цілительки» видурили у пенсіонерки гроші та прикраси

У Лебедині літня жінка впустила до своєї квартири незнайомок та довірила їм лікування хворих ніг. В результаті такого «лікування» пенсіонерка втратила 5 тисяч гривень та золотий ланцюжок.

До Лебединського відділення поліції звернулась 77-річна місцева жителька. Вона повідомила правоохоронцям, що коли пішла до аптеки за ліками, то зустріла двох жінок, які запропонували їй допомогу у лікуванні хворих ніг. Жінка погодилася і разом з ними прийшла до себе додому. Гості повідомили старенькій, що для оплати лікування ніг пенсіонерка повинна віддати їм всі гроші та ювелірні прикраси. Старенька, недовго роздумуючи, дістала зі сховку 5 тисяч гривень, а з шиї зняла золотий ланцюжок. Потім, «лікарки-ворожки» сказали жінці, що почекають на неї за дверима, поки та збереться і вийде до них знову.
Коли ж пенсіонерка спустилась зі свого поверху вниз, то ні в під’їзді, ні біля нього, вже нікого не було.
За заявою потерпілої про злочин у поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та проводять всі необхідні оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення осіб зловмисниць та повернення втраченого майна заявниці.
Поліцейські вкотре звертаються до громадян з проханням : не довіряти незнайомим і не впускати їх до своїх помешкань. Пам’ятайте, що збереження вашого майна залежить тільки від вашої пильності та свідомості.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *