На Сумщині судитимуть батька та дядька 15-річної дівчини з обмеженими можливостями, які роками її ґвалтували

Ювенальними прокурорами Сумської обласної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 41-річного батька та 43-річного дядька 15-річної дівчини,які роками її ґвалтували (ч.3 та ч.4 ст. 152 (в редакції від 11.01.2019) та ч.3 ст.153 (в редакції 2001 р.)КК України.


За даними слідства, з 2016 року чоловік систематично ґвалтував та вчиняв сексуальне насильство над своєю донькою 2005 року народження, користуючисьїї безпорадним станом, обумовленим наявністю психічного розладу та вадами розумового розвитку. З 2018 року подібні дії вчиняв з дівчинкою ще й її рідний дядько, який проживав разом із ними.
Про вказаний факт правоохоронцям стало відомо 4 березня 2021 року. Тоді до поліції звернулась місцева жителька. З її слів, на тілі своєї родички вона побачила ушкодження, а коли почала розпитувати про причини ї
х виникнення, то почула жахливе. У ході слідства факти сексуального насильствата ґвалтуванняпідтвердились.
Більш того, батько дівчинки відповідатиме в суді ще й за замах на вчинення сексуальногонасильства щодо іншої своєї доньки, якій на той час було 15 років, а також за спробу зґвалтувати 14-річну племінницю (ч.3 ст. 15/ч. 2 ст. 153 тач.3 ст.15/ч.3 ст.152 КК України). Оскільки дівчата чинили опір та могли за себе постояти, наміри чоловіки залишились невиконаними.
На даний час обвинувачені перебувають під вартою. Досудове слідство здійснювали слідчі Слідчого управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *