На Сумщині суд оштрафував депутата за несвоєчасне подання декларації

За рішенням Білопільського районного суду, 850 гривень штрафу сплатить депутат Ганнівсько-Вирівської сільської ради Микола Чорнобублик за несвоєчасне подання декларації.

Згідно з постановою судді Білопільського районного суду Сумської області Анни Замченко, Миколу Чорнобублика визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і піддано штрафу на користь держави в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №573/1666/20.За і

За інформацєю Білопільського суду, порушник, будучи депутатом Ганнівсько-Вирівської сільської ради, згідно з пунктом «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, всупереч вимогам частини 1 статті 45 зазначеного Закону без поважних причин до 01 червня 2020 року не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік. Декларацію було подано 06 червня 2020 року.

Таким чином, депутат вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У судовому засіданні Ч. свою вину визнав у повному обсязі.

Санкція частини 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає покарання  у виді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *