На Сумщині шахрайка обміняла заощадження пенсіонерки на фальшиві купюри

Аби зайти до житла 80-річної бабусі, зловмисниця назвалась працівницею служби енергозбуту і попросила перевірити показники лічильника. Хитра гостя спочатку настрахала стареньку жінку шахраями, а потім, скориставшись довірливістю господині, й сама видурила у неї всі її заощадження.

До Тростянецького відділення поліції із заявою про злочин звернулась місцева жителька. Вона розповіла правоохоронцям, що до неї додому прийшла невідома жінка, яка представилась працівницею служби енергозбуту. Візитерка попросила дозволу зайти до житла начебто для зняття показників лічильника, тож бабуся впустила її в будинок.

Далі гостя стала розповідати пенсіонерці про існуючі шахрайські схеми, і, між іншим, поцікавилася, чи є у неї якість заощадження. Пенсіонерка відповіла ствердно і тоді жінка запропонувала перевірити наявну готівку. Оглянувши принесені бабусею гроші, незнайомка сказала, що це старі купюри, і їх слід чимскоріш замінити на нові. Вона запропонувала старенькій свої послуги, і, обмінявши кошти, швидко пішла геть.

Згодом пенсіонерка розповіла про нову «грошову реформу» своїй сусідці, і від неї дізналася, що втрапила у шахрайську пастку.
В поліції за фактом злочину відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого встановлюють особу зловмисниці та її місцезнаходження.

Правоохоронці вкотре радять громадянам не впускати незнайомців, ким би вони не представлялись, до своїх домівок. Не слід також і довіряти отриманій від них інформації, особливо якщо мова заходить про гроші, цінності і статки. Будьте пильними та розсудливими, а в разі появи поблизу вашого житла будь-яких підозрілих осіб відразу звертайтеся на спецлінію поліції «102». Правоохоронці максимально швидко перевірять отриману від вас інформацію, і в разі підтвердження ваших підозр зловмисники будуть притягнуті до відповідальності, — повідомив відділ комунікації поліції Сумської області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *