На Сумщині поліція розшукала хворого чоловіка, що заблукав у лісі

Подія сталася сьогодні, поблизу одного з сіл Лебединського району. Місцевий 34-річний чоловік, що має суттєві вади здоров‘я, майже добу блукав у лісі, аж поки його не врятували працівники поліції, котрі з вечора розгорнули масштабні пошуки.

Учора близько сьомої вечора до поліції звернулась жителька Лебедина з повідомлення про те, що її брат, який мешкає у селі, заблукав у лісі. За словами жінки, він подзвонив їй годину тому і повідомив, що пішов у ліс за дровами і загубив напрямок, куди слід повертатися додому. Більше зв‘язатися з ним не вдалося – вочевидь, у нього розрядився мобільний телефон.

За місцем проживання чоловіка негайно виїхали працівники поліції. Вони оглянули житло зниклого, опитали сусідів і односельців, та організували пошуки в напрямку ймовірного руху чоловіка.

Ситуацію ускладнювали нічні сутінки та обмежена видимість. Тому працівники поліції вирішили відновити пошуки вранці. І щойно розвиднілось, на прочісування місцевості навколо села вирушили кілька десятків працівників поліції, місцеві селяни та родичі зниклого чоловіка.

Пошуки тривали майже до шістнадцятої години сьогоднішнього дня. Хворого молодого чоловіка знайшли у лісі за кільканадцять кілометрів від дому. Втомленого і знесиленого, його доправили додому і передали на руки родичам. Нині його життю і здоров‘ю нічого не загрожує. Правоохоронці застерегли молодика від подібних походів насамоті, і порадили на майбутнє вирушати до лісу принаймні удвох, а то й утрьох. Сам врятований та його родина подякували поліцейським за надану допомогу і побажали успіхів у їх нелегкій роботі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *