На Конотопщині ліквідувавши загоряння дровника вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та сарай (Відео)

5 липня о 21:41, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння дровника по вул. Набережна в с. Чернеча Слобода, Конотопського району.

Про пожежу повідомив власник, який побачив дим та полум’я з-під покрівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 18-ї державної пожежно-рятувальної частини, 38-го державного пожежно-рятувального посту та добровільну
пожежну команду та пристосовану техніку місцевого підприємства.


По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено дровник по всій площі, 30 куб. м. дров, вугілля та господарчі речі. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовані житловий будинок та господарчу споруду. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка була розташована на відстані 3 км від осередку горіння.


О 22:46 загоряння локалізували, а о 01:52 – використавши на гасіння майже 18 тонн води, повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 1 автомобіль та 1 одиниця пристосованої техніки і 2 працівники місцевого агропідприємства.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *