Маленька мешканка Сумщини потрапила до лікарні через пролиту на себе чашку з окропом

До хірургічного відділення Конотопської центральної районної лікарні госпіталізована півторарічна дівчинка з термічним опіком грудної клітини. Дитина, за місцем мешкання, випадково перекинула на себе чашку з окропом.

Про це сьогодні, 22 березня, повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.

Працівники поліції перевіряють обставини нещасного випадку і закликають батьків бути більш відповідальними в організації побутової безпеки своїх дітей.

Щоб зберегти життя та здоров’я дітей, пам’ятайте та виконуйте наступні поради:

На кухні найнебезпечніше місце, тому ніколи не готуйте їжу, якщо у вас на руках маленька дитина, не залишайте малюка на кухні без нагляду, завжди ставте горячи каструлі (сковороди, чашки та ін..) якомога далі від краю стола, гострі та ріжучи інструменти не повинні бути на видноті, зберігайте небезпечні предмети (сірники, запальнички та ін..) у недоступних місцях. Сидячи за столом не ставте поряд з дитиною гарячий чайник чи чашку, відмовтесь від скатертини – її легко потягнути зі столу разом з посудом.

Перебування дітлахів у ванній кімнаті без нагляду дорослих також є небезпечним. В першу чергу, усі миючи та чистячи засоби не повинні бути у вільному доступі. Обов’язково перевіряйте температуру води перш ніж саджати дитину у воду, постійно будьте поряд.

Поставте на всі віна спеціальні блокатори, електророзетки слід закривати заглушками, зберігайте лікарські засоби у недоступному для дітей місці.

Нехай ваші діти ростуть здоровими та щасливими!

Відділ комунікації поліції Сумської області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *