Конотопські правоохоронці встановлюють особу зловмисниці, яка обібрала літнього чоловіка

Подія сталася учора, близько опівдні, в с. Вирівка Конотопського району. До помешкання 81-річного місцевого мешканця зайшла невідома жінка, яка представилася працівницею газової служби, і під приводом перевірки газового лічильника обікрала старенького господаря.

Як розповів сам пенсіонер, візитерка досить довго розповідала йому про пільги на опалення та про можливості їх оформлення. А коли вона пішла – літній чоловік виявив пропажу всіх своїх заощаджень: близько 4 000 гривень та 5 700 доларів США. Старенькому не залишалось нічого іншого, як шукати допомоги у поліції.

«Наразі слідчі відкрили за вказаним фактом відповідно ч.3 ст. 185 КК України кримінальне провадження та вживають комплекс заходів, необхідних для встановлення особи підозрюваної та її місцеперебування», — говорить Олександр Васильченко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції.

Працівники поліції знову звертаються до громадян із застереженням не бути занадто довірливими, і не впускати так безоглядно до свого житла незнайомців. У кожного несподіваного візитера, який називається працівником комунальних чи державних служб як то соціальна служба, водоканал, газова служба, ЖЕК тощо — обов’язково запитуйте документ, що посвідчує його особу! Уважно прочитайте пред‘явлений документ, запишіть вказані у ньому дані, і перевірте у відповідній організацій, чи й справді у них працює ця особа. І лише після підтвердження повноважень візитера варто вирішувати, впускати його в помешкання чи варто перенести візит на інший час, коли вдома будуть інші члени родини.

Пам’ятайте, що саме від Вашої пильності та обачності залежить Ваша особиста безпека та збереження Вашого майна.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *