Конфлікт на Тростянецькій ТРК: Бова не пускав на канал звільненого Дарагана

Мер Тростянецької ОТГ Юрій Бова разом із працівниками мерії заблокували вхід до місцевої комунальної ТРК, звинувативши колишнього очільника Юрія Дарагана у привласненні документів виборчої компанії та рекламної агітації.

Ситуація довкола несподіваного звільнення з Тростянецької ТРК директора Юрія Дарагана набула нових обертів. Очільник телеканалу, який ще не отримав “на руки” пакет документів про своє звільнення, а значить може виконувати покладені на нього зобов’язання, не зміг спокійно працювати. І заважав цьому безпосередньо мер Тростянецької ОТГ, який, незважаючи на свою зайнятість, знайшов час приїхати на телеканал, аби влаштувати там провокацію проти звільненого Дарагана.

“Під виглядом передачі матеріальних цінностей люди з міської ради увірвались до редакції. Комусь здалося, що продюсер видаляє якісь файли, почали смикати за дроти, мене силою закрили у кабінеті… Якщо зараз мене не пускатимуть на робоче місце, то напишуть догану про прогул роботи і звільнять за статтею”, – заявив правоохоронцям Юрій Дараган і додав, що Бова робить усе можливе, аби зірвати виборчий процес.

У підсумку вони перейшли до робочого кабінету Дарагана, де продовжили з’ясовувати усі деталі інциденту. Подробиці ситуації повідомимо у наступних новинах.

Нагадаємо, що найбільш можливою причиною несподіваного звільнення Юрій Дараган називає його відмову представляти на місцевих виборах політичну силу Юрія Бови. Таким чином, ображений очільник Тростянця за допомогою монобільшості у місцевій раді, швиденько “просунув” це рішення і розірвав діючий контракт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *