Кому мерія Сум дала дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земділянок?

На порядок денний засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології затвердили 185 питань, основну увагу при розгляді яких депутати приділили питанням поновлення договорів оренди земельних ділянок фізичним особам-підприємцям, юридичним особам.

Серед питань, які не ухвалили: надання ТОВ «Рентал Бізнес в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Холодногірська, 6, у зв’язку з невідповідністю вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів; надання фізичній особі дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Черкаська, 15/2, для розміщення об’єктів ремонту і зберігання автотехніки у зв’язку з невідповідністю вимогам Земельного кодексу України.

Погодили того дня надання АТ «Сумиобленерго» дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшої їх передачі у користування на умовах оренди за адресами: в районі вул. Березовий гай, в районі вул. Чехова, в районі садового товариства «Залізничник-4».

Також члени комісіх надали ТОВ «Охоронно-детективна агенція Альфа» згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за адресою: вул. 1-ша Залізнична, 2, категорія та цільове призначення якої – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення; для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на якій знаходяться об’єкти нерухомого майна.

До числа поновлених договорів увійшли: договір оренди земельної ділянки, укладений з фізичною особою-підприємцем за адресою: вул. Г. Кондратьєва, 168 б, строком на 5 років, під розміщеним кафе; договір оренди земельної ділянки, укладений з ТОВ «ВІК», за адресою: вул. С. Бандери, 13, строком на 5 років, під розміщеним магазином; договір оренди земельної ділянки, укладений з ТОВ «Рекламно-інформаційне агенство «Україна-Інформ», за адресою: вул. Супруна, 21, строком на 5 років, під розміщеним магазином.

Загалом на засіданні постійної комісії розглянули понад 70 питань порядку денного.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *