«Хотіли незаконно продати». Слідчі НАБУ заарештували 7 фур з насінням Держрезерву на Сумщині

Насіння соняшника на 2,5 мільйони гривень намагалися незаконно вивезти з одного з підприємств на Сумщині. Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро України. Суспільному стало відомо, що це підприємство знаходиться у Ворожбі Охтирського району.

«Невідкладні слідчі заходи здійснено 18-19 листопада 2020 року у межах розслідування можливих зловживань із боку службовців держпідприємств Держрезерву, спрямованих на заволодіння майном», — йдеться в повідомленні НАБУ.

Мова йде про філію «Хлібна база» Державного підприємства «Охтирський комбінат хлібопродуктів». Фахівці НАБУ заарештували 7 фур із зерном на виїзді з цього підприємства. Зерно мали перевезти в Миколаїв і там продати. «Водночас службовці Державного агентства резерву України другу добу перешкоджають поверненню майна на зберігання», — повідомили в НАБУ.

Слідчі вилучили документи, які, на їх думку, можуть підтвердити протизаконні дії щодо майна Держрезерву.

Олег Краснокутський в.о. директора філії «Хлібна база» коментувати ситуацію відмовився і не дозволив журналіста Суспільного пройти на підприємство, посилаючись на те, що це режимний об’єкт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *