Хабар за лояльну перевірку підприємства – судитимуть керівника Державної екологічної інспекції у Сумській області

Сумською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно одного із керівників Державної екологічної інспекції у Сумській області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець під час проведення перевірки дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища вимагав від службових осіб одного з найбільших сумських товариств з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями неправомірну вигоду за невідображення в акті перевірки виявлених порушень та непроведення подальших перевірочних заходів.

Правоохоронці затримали обвинуваченого під час одержання від службової особи товариства 50 тис грн.

Протиправну діяльність посадовця було викрито прокурорами спільно зі слідчими Головного управління Нацполіції в області за матеріалами співробітників Управління СБУ в Сумській області.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *