Глухівські поліцейські розшукують інтернет-афериста

Глухівські поліцейські розшукують афериста, який поповнив свої кишені за рахунок занадто довірливого жителя райцентру. Аби зекономити, чоловік замовив через Всесвітню мережу свердлильний станок.

Як розповів сам 24-річний потерпілий, його привабила занадто заманлива пропозиція, знайдена на одному з сайтів оголошень – ціна уподобаного станка складала 4 500 грн. Він зв’язавсь з продавцем і узгодив умови оплати та пересилки покупки. Щоправда, продавець дуже наполягав на повній передоплаті, але домовились на 50%. Відтак, переказавши обумовлену суму на продиктований йому рахунок, юнак чекав на посилку. Проте минав час, а товар не надходив. Коли ж він спробував зв‘язатися з продавцем, то виявив, що той заблокував його номер, перекривши доступ до будь-яких з ним контактів.

«Вкотре звертаємось до громадян: будьте обачні та уважні під час подібних покупок через Всесвітню мережу, — говорить Сергій Буханістий, начальник Глухівського відділу поліції. — Користуйтеся виключно перевіреними веб-сайтами та інтернет-магазинами, що мають власну службу безпеки і страхують кожну угоду, аби виключити випадки шахрайства. Це дещо збільшує суму покупки, проте клієнт має можливість відшкодувати завдані недобросовісним партнером збитки».

В поліції за фактом шахрайства слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські роблять все можливе, аби встановити особу зловмисника та повернути потерпілому втрачені кошти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *