Фірма колишнього глави Нацбанку вирішила отримати землю у Сумах

Сьогодні, 14 вересня, з’явився проєкт рішення сесії Сумської міської ради про надання ТОВ «Лєст-інвест» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Миколи Лукаша.

Згідно із проєктом рішення сесії,  ТОВ «Лєс-інвест» хоче отримати в оренду ділянку орієнтовною площею 5,5 га для будівництва та обслуговування сміттєпереробного заводу.

Відповідно до даних Реєстру юридичних осіб, кінцевими беніфіціарами цього ТОВ «Лєст-інвест» із прямим вирішальним впливом є Анатолій Єпіфанов і Володимир Стельмах – голова Нацбанку України у 2004-2010 роках. Вони мають по 30 відсотків частки статутного капіталу підприємства.

Усього ж засновників у цієї фірми – чотири. Один із них – Володимир Горпенко. Він є рідним братом Михайла Горпенка – засновника ПП «СОГОР», що здійснює пасажирські перевезення на міських маршрутах у Сумах. Його бізнес партнером свого часу був теперішній міський голова Олександр Лисенко.

Позачергове засідання сесії Сумської міської ради, на якому планують розглянути питання виділення землі призначене на завтра, 15 вересня, на 9.00.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *