Двоє людей померли від ускладнень COVID-19 за добу на Сумщині

У Сумській області за добу зафіксували дві смерті від ускладнень коронавірусу. Померли мешканці Сумського району та Липоводолинщини. Такі дані зранку 14 липня надали в Сумській обласній державній адміністрації.

Загалом за добу COVID-19 виявили у 22 людей. Одужання підтвердили у 18 мешканців області.

За весь час пандемії на Сумщині коронавірус зафіксували у 78 098 людей, з яких 1331 — померла. Одужання підтвердили у 76 470 жителів області.

Згідно з даними мережі моніторингу РНБО за останню добу 480 людей в області отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу. За увесь час щепили — 65 877 людей. За добу щеплення другою дозою вакцини зробили 876 людям. Загалом дві дози вакцини в області отримала 36 921 людина.

Що відомо

  • На ранок 13 липня в Україні підтвердили 547 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Одужали 797 людей, зафіксовано 25 летальних випадків.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вважає, що ситуація з поширенням коронавірусу у світі стабілізувалася на «дуже високому рівні».
  • В Україні відкрили вже близько 200 центрів вакцинації від COVID-19.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов’язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
  • В Україні розпочався четвертий етап вакцинації від COVID-19. Під час нього щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.
  • ЮНІСЕФ очікує, що 20% населення України буде щеплено вакцинами, отриманими від глобальної ініціативи COVAX. Водночас у фонді закликали продовжити рутинну вакцинацію від інших хвороб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *