ДПС викрила незаконне відмивання майже 2 мільйонів гривень бюджетних коштів на реконструкції лікарні

Державна податкова служба України спільно з управлінням СБУ у Сумській області викрили схему заволодіння бюджетних коштів при проведенні реконструкції об’єкта медичної сфери. За роботу, яка фактично ним не виконувалась, підприємство отримало майже 1,8 мільйона гривень.

Податківці викрили незаконне привласнення бюджетних коштів у сумі майже 1,8 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України у четвер, 26 листопада.

Відповідно до укладеного договору з Управлінням капітального будівництва Сумської ОДА суб’єкт господарювання мав виготовити проєктно-кошторисну документацію на зазначений об’єкт. Оскільки виконати таке замовлення він не мав можливості, замовнику було передано документи, які були типовими проєктами, видавши їх за проєктно-кошторисну документацію. За роботу, яка фактично ним не виконувалася, суб’єкт господарювання отримав майже 1,8 мільйона гривень. 

«У діях посадових осіб суб’єкта господарювання встановлено ознаки здійснення легалізації (відмивання) коштів у сумі 1,8 млн грн, одержаних злочинним шляхом.За результатами розгляду вказаних матеріалів слідчим підрозділом ГУ Національної поліції в Сумській області було зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.209 КК України», – зазначили у пресслужбі.

Раніше в ДПС розповідали, як спростили та прискорили процес зняття з обліку ФОПів. Також ASPI news повідомляло, що Державна податкова служба України забезпечила можливість громадянам  та працівникам податкових органів направляти до ДПС звернення щодо питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *