До 8 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який намагався вбивство товариша видати за ДТП

Сумською обласною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 34-річного жителя Путивльського району, який позбавив життя товариша та намагався вбивство видати за ДТП.

Мова йде про подію, що сталась у с. Бобине Путивльського району. Бездиханне тіло 41-річного місцевого жителя в кюветі біля автотраси випадкові перехожі виявили 30 квітня 2020 року. Прибувши на місце події, правоохоронці дійшли висновку, що ушкодження загиблого не характерні для ДТП. Співробітники поліції під процесуальним керівництвом прокуратури оперативно встановили, що потерпілого останній раз бачили живим у компанії місцевого жителя. Більш того, в його помешканні поліцейські знайшли сліди крові на підлозі та закривавлений обрізок металевої труби.

Виявилось, що напередодні чоловіки спілкувались за пляшкою горілки. Спочатку між ними виникла сварка через жінку, а потім справа дійшла до бійки. Схопивши обрізок металевої труби, господар 12 разів ударив гостя по голові. Від отриманих травм чоловік помер. Щоб уникнути покарання, господар будинку вночі переніс тіло до автодороги, де й покинув у кюветі. Він цілком щиро сподівався, що смерть односельця «спишуть» на аварію.

У суді обвинувачений визнав свою провину, пояснив, що загиблий відверто залицявся до його співмешканки і за це поплатився життям. За ворком суду обвинуваченого визнано винним в умисному вбивстві та засуджено до 8 років позбавлення волі (ч. 1 ст. 115 КК України).

Пресслужба обласної прокуратури

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *